Her Hafta 2 YENİ Video { Çarşamba ve Cumartesi }

Lezzeti ve ölçüsü garantili, yapımı kolay ve pratik tariflerin yanında, mutfağa dair bir çok pratik ipucunu burada bulabilirsiniz.

Acayip Tarifler olarak çıktığımız bu yolda 2016 yılından beri büyük bir tutkuyla mutfaktayız. Bu alanda yeni dijital varlık ağlarını oluşturmak önceliğimizdir

Geleceğin mutfak insanlarına doğru bilgiyi ulaştırma hedefinde ilerleyen, hata yapmaktan korkmayan, hata yaparken öğrenen ve öğreten, hep daha iyisini yapmaya gönül vermiş bir topluluğuz.

İlk kez mutfağa gireceklerin bile rahatlıkla uygulama yapabileceği tariflerimizi, püf noktalarımızı ve kolay erişebilinir yazılı, görsel ve işitsel dijital içeriklerimizi sürdürülebilirlik ilkesinde geliştirmeyi amaçlıyoruz.

7’den 70’e mutfağa gönül vermiş , öğrenmeye açık, mutluluğun yemek pişirmekle ilgisi olduğunu düşünen insanlarla her geçen gün daha da büyüyor ve güçleniyoruz !


Merak ettiğiniz konular hakkında bize iletmek istediğiniz sorularınız mı var ?

iletisim@acayiptarifler.com.tr adresinden iletişim departmanımıza ulaşabilir, görüş ve düşüncelerinizi paylaşabilir veya sorularınıza yanıt bulabilirisiniz ?


Hangi şerbetli tatlı favoriniz?

Yeni Tariflerden Haberdar Olun